Yaz lastikleri segmenti her araç grubuna ve her müşteri ihtiyacına yönelik çok geniş bir yelpazeden oluşur. 100 seneden fazla zamandır devam eden lastik teknolojisi tecrübesi, Pirelli'nin her ürünü için maksimum seviyede güvenlik, tutunma, konfor ve aynı standartlar özelliklerini birleştirmesine olanak sağlar.
Kış lastikleri, özellikle kış mevsiminde, zorlu çevre koşullarında (çamur, kar ve buz) ve +7°C'nin altındaki düşük sıcaklıklarda son derece kullanışlıdır.
Kış mevsiminde lastikler, aracın genel güvenlik ve performansında hayati bir rol oynar
.
Bu araçlar için tekerlekler hem fonksiyonel hem de estetik olmalıdır. Bu segmentteki lastikler, farklı tüketici kategorilerinin ihtiyaçlarını yansıtır. Ana beklentiler performans seviyesinden konfora, manevra kabiliyetinden güvenliğe, yol tutuşundan çekiş ve tutunmaya kadar, farklı yüzeylere bağlı olarak değişiklik gösterir.
Bu kategorideki araçlar çok çeşitlilik gösterir. Bu araçlar artık daha esnek, hızlı, güvenilir, konforlu ve güçlüler. Sonuç olarak, bu araçlarla birçok ihtiyacınıza cevap bulabilirsiniz.
Pirelli Tümüyle Hareketlilik: Pirelli'den ilk run-flat çözümü
- 0 bar basınçta genişletilmiş hareketlilik
- Kararlı sürüş için asimetrik taban deseni
- İyileştirilmiş su tahliyesi için geniş uzunlamasına kanallar
- Artırılmış yanal dayanıklılık için sıkılaştırışmış omuz blokları.
Pirelli, kullanım amacına uygun lastiği seçebilmeleri için müşterilerine çok geniş bir ağır vasıta lastiği ürün yelpazesi sunar. Ticari araç pazarına yönelik bu ürünlerin segmentasyonu yol şartları referans alınarak yapılmıştır. Yol ve yol dışı şeklindeki geleneksel sınıflandırma, yol şartlarındaki ve araç kullanımındaki zorluklara göre altı ayrı ana kategoriye ayrılmıştır.
Pirelli´nin "yol-dışı ürün grubu", pazarın ihtiyaçları ve özellikleri dikkate alınarak geliştirilmiştir. Son teknolojiyi tüketicilere sunarak memnuniyeti sağlar.
Pirelli Zirai Grup Lastiklerini çiftçilerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile geliştirmiştir. Ciddi araştırma ve geliştirmelerden sonra, çok farklı tarım şartları için geniş bir ürün yelpazesi hazırlanmıştır.
Ticari araçlar için çok geniş bir kaplama lastik seçeneği sunulmuştur. Önerilen kaplama malzemeleri, müşterilerimize, ticari araç lastiklerinde pazar lideri olan Pirelli´nin teknolojisini tecrübe etme olanağını sunar. Novateck tasarımı, dünyanın önde gelen ticari araç üreticileri tarafından onaylanmış ileri Pirelli teknolojisini kullanır.
site haritası
 
Copyright © 2007 Webtasarım