ÜRÜNLER > KAPLAMA ÜRÜNLER > NOVATECK

KAPLAMA: PİRELLİ, NOVATECK'i sunar

Ticari araçlar için çok geniş bir kaplama lastik seçeneği sunulmuştur. Önerilen kaplama malzemeleri, müşterilerimize, ticari araç lastiklerinde pazar lideri olan Pirelli'nin teknolojisini tecrübe etme olanağını sunar .
Novateck tasarımı, dünyanın önde gelen ticari araç üreticileri tarafından onaylanmış ileri Pirelli teknolojisini kullanır.

Kalitesinin bir teminatı olarak, Novateck ürünleri yeni lastiklerdeki ile aynı şekilde tam garanti (üretim hatalarına karşı) altındadır. Karkasların dikkatle seçilmesi, gelişmiş , yüksek kaliteli kaplama malzemelerinin kullanılması ve sıkı kontrol aşamalarından geçen hatasız kaplama süreci olası en yüksek kaliteyi garanti eder. Özenli seçim, malzeme ve kaplama teknolojisi yeni bir lastikle kıyaslanabilir bir performans seviyesi elde edilmesini sağlar.

Bir lastiğin değeri kilometre performansı ile değerlendirilmektedir. Novateck sayesinde beklenen lastik ömrü yeni bir lastiğinkine eşit hale gelmiştir. Bu sayede kilometre başına maliyet önemli ölçüde düşürülerek maliyetlerin azaltılması sağlanmıştır.

site haritası
 
Copyright © 2007 Webtasarım