ÜRÜNLER > RUNFLAT
Pirelli Kendinden Destekli Run Flat Teknolojisi
Pirelli Run Flat: Robotlar Sayesinde Kusursuz
Bir süredir otomobil dünyası, ilgi ve yatırımlarını, lastikteki hava basıncı kaybında bile performans ve güvenliği sağlayarak sürüşe imkan veren bir lastiğe yönlendirmiş durumdaydı. En önemli üreticilerin içinde bulunduğu ve çeşitli sonuçlar üreten birçok mekanizma ve patent değiştirildi, ancak bir süre sonra bu çözümler düşüşe geçti.

Kendinden Destekli Run Flat dayanmaya devam ediyor. Aslında iyi bir ilerleme kaydederek, pazar payını gittikçe artırıyor. Pirelli, ilk olarak Lamborghini LM002 arazi aracı için 17 inçlik Scorpion BK'yı geliştirdiği yetmişlerden bu yana, otomobilin maksimum ihtiyaçlarına ve performansına odaklı bir anlayışa sahip. Bugün, bu teknoloji yüksek ve ultra-yüksek performanslı araç ve SUV'lar göz önünde bulundurularak, adım adım ilerletiliyor. Dikkate alınan bu araçlar Pirelli'nin orijinal ekipman olarak dünya çapında yer aldığı araçlar.

Bu Yüksek Teknoloji Tamamen Hareketlilik sunan sonuç, özel MIRS™ (Modüler Entegre Robotize Sistem ) sistemi sayesinde gerçekleştirildi. MIRS™ tamamiyle bilgisayarlara bağlı, ancak her zaman son kontrolü insanlar tarafından yapılan bir üretim sürecini ve bu süreçte elde edilen maksimum mükemmellik ve güvenilirlik sonuçlarını kapsıyor. Pirelli'nin Avrupa ve Amerika'da önemli yatırımlar yaptığı MIRS™ teknolojisi tarafından üretilen lastik tiplerinden biri de Run Flat'dir.
Pirelli Kendinden Destekli Run Flat lastikleri, dünya pazarının talep ettiği ölçü çeşitliliğinin yanı sıra, gittikçe artan ağırlık ve hızdaki araçların teknik gereksinimlerini karşılamak için mükemmel bir yapı ve sürekliliğe sahip olarak üretilir. Avrupa ve Kuzey Amerika'daki orijinal ekipman ve değişim pazarlarında Run Flat'e olan talebin 2000 ve 2004 yılları arasında yaklaşık % 7,000 artması bir tesadüf değil. Pirelli, ürün ve üretim süreci alanlarında sürekli teknolojik yeniliklerle üretilen, yeni ve daha dayanıklı materyallerden oluşan lastikleriyle Avrupa pazarında yüzde 20'ye yaklaşan bir paya sahip oldu. Geçen yıllarda 16"dan18"e kadar olan ölçülerdeki homologasyonlar o kadar fazlalaştı ki, ultra-yüksek performans segmentinde 19" ve 20" ölçülerine sahip Run Flat lastiklerin yaratılmasına olanak sağladı. Pirelli'nin portföyü şimdiden yaz, dört-mevsim ve kış Kendinden Destekli Run Flat lastiklerini içeriyor. Pirelli, yakın gelecekte pazara sunulacak olan ve aktif testler için hazır duruma gelen, SUV'lar için geliştirilmiş ilk Kendinden Destekli Run Flat lastiklerini de yarattı.
site haritası
 
Copyright © 2007 Webtasarım