2007 Kış Kampanyası
15 Ekim – 15 Aralık 2007 tarihleri arasında 4 adet Pirelli kış lastiği alın, Yola Devam Üyeliği'nin yanında Neşeli Dalgalar Oyun CD'si kazanın.
Ayrıca bu tarihler arasında 4 adet Pirelli 4x4 Kış Lastiği Scorpion Ice & Snow alanlara Pirelli Snowboard'u hediye!

Bu dönemde Pirelli Kış Lastikleri satın alarak hem Yola Devam Üyeliği kapsamında P Zero Kart sahibi olmanın ayrıcalıklarını yaşayacak, hem de Neşeli Dalgalar Oyun CD'si ve www.surfsup.pirelli.com sitesindeki birbirinden eğlenceli oyunların keyfini çıkartacaksınız.

 
Pirelli Yola Devam
Artık her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olacak bir asistanınız var: Pirelli Yola Devam!
0212 337 42 78 numarali telefonu her tusladıgınızda Pirelli'nin ayrıcalıklı dünyasında yer almanın mutlulugunu yaşayacaksınız.
Pirelli Yetkili Satıcıları'ndan aldıgınız her 2 veya 4 adet otomobil ya da 4x4 lastiğiyle Pirelli Yola Devam'a üye olabilir ve hayatınızı kolaylaştıracak hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
Pirelli Yola Devam üyeleri 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayabilecekleri bir merkezden Yol Yardım Hizmetleri, Lastik Değisim Hizmeti, Acil Durum Hizmeti, Organizasyonel Hizmetler ve Destek Hattı'ndan faydalanırlar *
Pirelli Yola Devam üyeleri ayrıca Pirelli tarafindan düzenlenen kampanya ve etkinliklerinden öncelikli olarak haberdar edilirler. Tüm bunlara sahip olmak için tek yapmanız gereken Pirelli Yetkili Satıcıları'ndan 2 veya 4 adet otomobil ya da 4x4 lastigi satın almak. Sonrasında Yetkili Satıcımızın size verecegi Yola Devam veya P Zero kartlarını teslim alabilirsiniz. Teslim aldığınız kartların arkasında da belirtilen 0212 337 42 78 numaralı telefonu 15 gün içinde arayıp kisisel bilgilerinizi Müsteri Hizmetleri Servisimize bildirdiğinizde sisteme kaydınız yapılır.
Faturanızı da size verilen faks numarasına gönderdiğinizde üyeliğiniz aktif hale getirilir. Üyeliğinizin aktive edilmesinin ardından, Yola Devam veya P Zero Kart'ınızı üyeliğinizin geçerlilik süresi boyunca kullanabilirsiniz. Pirelli Yola Devam ile ilgili detaylı bilgi Pirelli Yetkili Satıcıları'nda.

* Verilen hizmetler ve sahip olduğunuz kart, satın aldığınız lastik grubuna bağlı olarak farklılık gösterir.

site haritası
 
Copyright © 2007 Webtasarım